gizem sigorta

Hakkında

GİZEM SİGORTA 1990 yılında Mehmet HIDIROĞLU tarafından Gaziantep’te kurulmuştur ve 1994 yılında GİZEM SİGORTA ARACILIK HİZ. LTD. ŞTİ. olarak kurumsallaştırılmıştır. OYAK Sigorta Gaziantep Acentesi olarak kurulan firmamız 1998 yılına kadar OYAK sigorta 1998 yılından 2002 yılına kadar AXA OYAK sigorta olarak faaliyetine devam etmiştir. 2002’den bu yana, Gaziantep AXA Sigorta Acentesi olarak GAZİANTEP İL BİRİNCİLİĞİNİ kimseye kaptırmayıp rakipsizliğini ispatlamıştır.Kaliteye önem veren ve hızlı çözüm üretme prensibinde olan firmamız 2013 yılında  ALLİANZ
Sigortayı da bünyesine katarak yoluna devam etmiştir. Mehmet HIDIROĞLU 2013 yılında kızı
Gizem TÜTÜNCÜLER İLE ORTAKLIK kurarak firmasını aile şirketi haline dönüştürmüştür.
Firmamız ortaklarından Gizem TÜTÜNCÜLER önce Gaziantep üniversitesi işletme fakültesini daha
sonra Marmara Üniversitesi FİZİK bölümünü bitirip  baba mesleğini devam ettirme kararı vererek 2013 yılında mesleğe adım atmıştır.

Firmamız hayat sigortaları, Bireysel emeklilik, sağlık sigortaları, kurumsal (yangın, nakliyat, makine kırılması..v.b) sigortalar,Araç sigortaları, konut sigortaları, Deprem (dask), sorumluluk sigortaları gibi birçok branşta hizmet vermektedir.
Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerinin her zaman yanında olmuş, her türlü problemine çözüm odaklı yaklaşım sergilemiştir.
Hedefimiz müşterilerimizi neyi, neden satın aldığı konusunda bilinçlendirerek ,  en az risk ile hayatlarına devam etmelerini sağlamaktır.
Tecrübesi, güvenilirliği ve uzman kadrosu ile GİZEM SİGORTA zor günlerde her zaman yanınızdadır.

İşinizi Profesyonellere bırakın? Uzmanlarımız sizi arasın ve bilgilendirsin.